BÜYÜK EKİM İNDİRİMLERİ BAŞLADI. İNDİRİM KODU: EKİM20
Ahsen
Satış Destek
Ahsen
Merhaba 👋
Sipariş için
yardımcı olmamızı ister misiniz?
10:26
Whatsapp Destek Hattı

Balance

80.00 50.00

Balance Oyunu 50 adet oyun taşı, 63 Adet Oyun Kartı, 1 Kart Tutucu ve 1 Adet Zil’den oluşan settir. Her oyuncu oyun başlangıcında 8 er adet altıgen, 8 er adet dikdörtgen ve 8 er adet küpü ve 1 adet uzun çubuğu alır. Kartlarda, blokları kullanılarak oluşturulacak şekiller bulunmaktadır. Oyuncular karta bakarak kendilerine ait bloklarla şekli oluştururlar. Dizilen blokları yıkmadan şekli ilk tamamlayan oyuncu zile basar ve kartı kazanır. En çok kartı kazanan, oyunu kazanır.

.

REDKA BALANCE

Akıl Zeka ve Strateji Oyunu

REDKA BALANCE hız, dikkat ve konsantrasyon oyunu  50 adet oyun taşı, 63 Adet Oyun Kartı, 1 Kart Tutucu ve 1 Adet Zil’den oluşan settir.

Oyun 1 ya da 2 kişiyle oynanabilir. 

REDKA BALANCE yetişkinler ve çocuklar için oynaması son derece eğlenceli bir o kadar da kuralları basit bir hız, dikkat ve konsantrasyon oyunudur.

Her oyuncu oyun başlangıcında 8 er adet altıgen, 8 er adet dikdörtgen ve 8 er adet  küpü ve 1 adet uzun çubuğu alır.

Oyuncular içeriğindeki malzemelerin yardımıyla kartta verilen şekli oluşturmaya çalışırlar. Şekli ilk oluşturan zile basarak oyunu durdurur.

Yapılan şekil, karttaki ile aynı dizilimde ve şekilde olmalıdır. Redka Balance oyununda şekli ilk tamamlayan kişi oyunu kazanır.

Dizilen blokları yıkmadan şekli ilk tamamlayan oyuncu zile basar ve kartı kazanır. En çok kartı kazanan, oyunu kazanır.

Redka Balance oyunu; çırak, kalfa ve ustalık dönemleri gibi üç zorluk düzeyinde hazırlanmıştır. Mavi renkli kartlar ustalık dönemini, sarı renkler kalfalık dönemini, kırmızı renkli kartlar da ustalık dönemini temsil etmektedir. Oyun ilerledikçe zorluk düzeyi de artar. Oyunun içinde, mimari strateji, denge ve ağırlık bağlantısı da çalışılmıştır.

Oyun sadece verilen kartlarla sınırlı değildir. Oyuncular belirli bir sürede kendi şekillerini de oluşturabilir ve birbirlerine meydan okuyabilirler.  

Redka Balance Oyunu Kazanımları;

*El ve göz koordinasyonu gerektiren belirli hareketleri yapabilme.

*Dikkatini toplayabilme.

*Varlıkları çeşitli özelliklerine göre eşleştirebilme.

*Nesne, durum ya da olayları çeşitli özelliklerine göre sıralayabilme.

*Nesneleri ölçebilme.

*Nesneleri sayabilme.

*Geometrik şekilleri tanıyabilme.

 

*Mekânda konum ile ilgili yönergeleri uygulayabilme becerilerini de kazanırlar. 

Yaş: 6+ yaş ve üzeri

Oyuncu Sayısı: 1 ve üzeri