Ahsen
Satış Destek
Ahsen
Merhaba 👋
Sipariş için
yardımcı olmamızı ister misiniz?
10:26
Whatsapp Destek Hattı
Son
55 adet
kaldı

Çocuk Akademi 2-3 ve 3 Yaş Okul Öncesi ve 4 Yaş Okul Öncesi Eğitim Seti Kampanya Paketi (4 Hikaye)

%10
indirim
630.00 570.00
Sepette
% 20
456.00

İlkadım 4-5 Yaş Eğitim Seti ;

48-72 aylık çocuklar için; Türkçe ve İngilizce içerikli.

3 Yaş Okul Öncesi Eğitim Seti ;

36-48 aylık çocuklar için; MEB okul öncesi kazanımları dikkate alınarak 5 gelişim alanına uygun olarak hazırlanmıştır. 

4 Yaş Okul Öncesi Eğitim Seti ;

48-60 Ay aylık çocuklar için,
MEB okul öncesi kazanımları dikkate alınarak  hazırlanmıştır.

  • Zehra Hayvanları Besliyor, Sabırsız Civciv, Okul Nasıl Bir Yer? ve Zehra Brokoli Yiyor hikayeleri hediye.
.

İlkadım 2-3 Yaş Eğitim Seti

İlkadım Eğitim Seti 24-48 ay arasındaki çocuklar içinUzman Çocuk Psikologları ve Çocuk Gelişimciler eşliğinde özel olarak tasarlanmıştır. Her eğitim setinin içerisinde 32’şer sayfadan oluşan 10 adet kitap ve her kitabın içerisinde 13 adet etkinlik, birer adet faaliyet ve hikaye bulunmaktadır. 4160 adet görsel içeren ve 16 taşlı kontrol karesiyle kullanılan İlkadım 2-3 Yaş Dikkat Güçlendirme Seti, toplamda 320 sayfada; 130 etkinlik, 10 faaliyet ve 10 hikaye içermektedir.

23 farklı konseptte etkinlik barındıran İlkadım 2-3 Yaş Dikkat Geliştirme Seti aynı zamanda her etkinliğin içerisinde Kazanımlar, Görev ve Akademi bölümlerini de kapsamaktadır.

Okul Öncesi Eğitim Seti – 3 Yaş

Çocuk Akademi yayıncılık tarafından okul öncesi becerileri kazandırma amacıyla tasarlanan Okul Öncesi Eğitim Seti 3 yaş, Uzman Psikolog ve çocuk gelişimciler eşliğinde 36-48 ay arası çocuklar için hazırlanmıştır.
MEB okul öncesi kazanımları dikkate alınarak 5 gelişim alanına ( bilişsel gelişim, dil gelişimi, sosyal-duygusal gelişim, motor gelişim, öz bakım becerileri) hitap eden 3 yaş okul öncesi eğitim seti içerisinde; 24*31 büyük boyda toplam 249 sayfadan oluşan 10 kitap, 1 çıkartma kitabı, gelişim dosyası, portfolyo ve başarı belgesi mevcuttur.

Renk, boyut, sayı, duyu, yer-yön kavramı, zıt kavramlar, görsel dikkat, işitsel dikkat, özbakım, uygun davranış, belirli gün ve haftalar gibi 19 farklı etkinlik konseptinde hazırlanmış olan 3 yaş okul öncesi eğitim seti çocuğunuzun gelişimine uygun anlaşılır ve eğlenceli bir tasarım ile oluşturulmuştur.

Ayrıca içerisinde öğrenilen becerileri pekiştirebileceğiniz aile katılımı etkinlikleri ile keyifli vakit geçirebileceğiniz bir çok farklı etkinlik de mevcuttur.

Okul Öncesi Eğitim Seti 3 Yaş Kitap Listesi
Ben
Hayvanlar
Meyveler ve Sebzeler
Eşyalar
Giysiler
Taşıtlar
Zaman ve Mevsimler
Matematik
Değerler Eğitimi
Aile Katılımlı Etkinlikler
Çıkartma Kitabı

Çocuğunuz 3 yaş okul öncesi eğitim seti ile çizme, boyama, kesme, yapıştırma, sayma, dinlediğini anlama, neden sonuç ilişkisi kurma, kendini ifade etme gibi becerileri kazanırken renkli tasarımı ile çocuğunuzun kitap sevgisini pekiştirecektir.

Okul Öncesi Eğitim Seti 3 yaş Çocukların kitaplarını, kalem ve boyalarını muhafaza edip rahatlıkla taşıyabileceği çanta içerisinde sizlere sunulmaktadır.

Benzer Ürünler