Müşteri Temsilcisi
Tuğba
Müşteri Temsilcisi

Merhaba ben Tuğba. WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

09:03
Whatsapp Destek Hattı
Son
33 adet
kaldı

Çocuk Akademi Yaz-Sil Serisi Okuma Yazmaya Hazırlık ve Okuma Yazma Öğreniyorum Seti

%6
indirim
518.00 489.00

Çocuk Akademi Yaz-Sil Serisi Okuma Yazmaya Hazırlık

Okuma Yazma Öğreniyorum Seti

.

0
:
0
:
0

İçerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda

YAZ-SİL SERİSİOKUMA YAZMAYA HAZIRLIK SETİ
 
 
Çocuk Akademi Yayıncılık tarafındantasarlanan  Yaz-Sil Serisi Okuma Yazmaya Hazırlık SetiUzmanPsikolog ve Çocuk Gelişimci eşliğinde  5 yaş ve üzeri çocuklar için,MEB Müfredatına uygun olarak özenle hazırlanmıştır. Yaz-Sil Okuma YazmayaHazırlık Seti toplamda 120 sayfadan oluşan 5 kitap ve 2 yaz sil kalemiiçermektedir.
 
 
Set içerisindeki 5 kitap:
 
1-ELAKİN 1. GRUP HARFLER- 24 SAYFA
 
2-OMUTÜY 2. GRUP HARFLER-24 SAYFA
 
3-ÖRIDSB 3. GRUP HARFLER-24 SAYFA
 
4-ZÇGŞCP 4. GRUP HARFLER-24 SAYFA
 
5-HVĞFJ 5. GRUP HARFLER-24 SAYFA
 
Çocuk Akademi Yaz-Sil Serisi Okuma Yazmaya Hazırlık Setinde “ELAKİN, OMUTÜY,ÖRIDSB, ZÇGŞCP, HVĞFJ” harf gruplarını içeren 5 harf grubu kitabıbulunmaktadır. Bu kitaplardaki 29 harf  sırasıyla Harf tanıma, Ses ayırt etme, Harf Yazma ve harfe yönelikDikkat Etkinlikleri ile işlenmektedir. Çocuğunuz Kitaptaki etkinlikleri tekrartekrar çizip silebilir. Uzun süreli kullanıma uygundur. Çünkü kitap sayfalarıkolayca yırtılmaz, deforme olmaz.
 
Yaz-SilSerisi Okuma Yazmaya Hazırlık Seti ile Elde Edilecek Kazanımlar
 
Setin kutusunun arka kısmında kitapların kullanım sırasını görebilir veçocuğunuza rahatça harfleri öğretebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz bu etkinliklerile eğlenirken el becerileri gelişir. Dikkat geliştirme etkinlikleriile öğrenilen harfe yönelik işitsel dikkat, kelime tamamlama yapabilirsiniz.
 
MEB Müfredatı ELAKİN Ses Sistemi esas alınarak hazırlanan Çocuk Akademi Yaz-SilSerisi Okuma Yazmaya Hazırlık Seti farklı etkinlik ve görseller ile çocuğunuzunkeyifle okuma-yazmaya merak duymasını hedeflemektedir. Koordinasyonbecerilerini geliştirerek çocukları okuma yazmaya hazırlamaktadır.

 

Tüm harf grupları tamamlandığında, çocuğunuz harfleri rahatça tanıyabilir veyazabilir.
 
1.Sınıf Okuma Yazma Seti
 
 
Çocuk Akademi Yayıncılık tarafından okuma yazma öğretimi amacıyla tasarlanan  1.sınıf okuma yazma seti dik temel harflerden oluşmaktadır. Uzman Psikolog ve Çocuk Gelişimci eşliğinde  60-72 ay arası 1.Sınıf çağı çocuklar için, MEB Müfredatına uygun olarak özenle hazırlanmıştır. Okuma-yazma seti toplamda  536 sayfadan oluşan 10 kitap, 1 yazı defteri ve okuma yazma belgesi içermektedir.
 
Çocuk Akademi Okuma Yazma Öğreniyorum Setinde “ELAKİN, OMUTÜY, ÖRIDSB, ZÇGŞCP, HVĞFJ” harf gruplarını içeren 5 harf grubu kitabı bulunmaktadır.1.sınıf matematik müfredat konuları olan uzamsal ilişkiler, eş nesneler, tartma, doğal sayılar, doğal sayılarla toplama-çıkarma işlemleri, paralarımız, kesirler, zaman ölçme, geometrik şekiller ve cisimler, geometrik örüntüler, veri toplama ve değerlendirme, uzunluk ölçme, sıvı ölçmeyi kapsayan  İlk Matematik Alıştırmaları kitabını içermektedir. Ayrıca setin içerisinde kılavuz çizgili yazı defteri bulunmaktadır.

 

Benzer Ürünler