Ahsen
Satış Destek
Ahsen
Merhaba 👋
Sipariş için
yardımcı olmamızı ister misiniz?
10:26
Whatsapp Destek Hattı
Son
5 adet
kaldı

Eğlenceli Şekiller

180.00
Sepette
% 20
144.00

Eğlenceli Şekiller 200 parça plastik malzemeden oluşan bir settir. Çocuklar bu sette bulunan parçalarla istedikleri şekilleri kolayca oluşturabilmektedir.

.

Redka Eğlenceli Şekiller

Redka Eğlenceli Şekiller ile hayal gücünüzü ve el becerinizi geliştirerek keyifli dakikalar geçirin!

Eğlenceli Şekiller 200 parça plastik malzemeden oluşan bir settir. Çocuklar bu sette bulunan parçalarla istedikleri şekilleri kolayca oluşturabilmektedir.

-5 farklı özel tasarlanmış model

-4 Renk

- Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez.

Eğlenceli Şekiller ile hayal gücünüze göre istenilen şekiller, örüntüler oluşturabilirsiniz. Böylece çocuklar bir yandan hayal gücünü ve el becerilerini geliştirirken bir yandan da eğlenceli zaman geçireceklerdir. Bu sayede çocuklar oynamaktan sıkılmayacağı ve kendi hayal dünyalarına göre düzenleyeceği bir oyun elde etmiş olurlar. 

Oyunda amaç; Eğlenceli Şekiller mantığı son derece basittir. Özel olarak tasarlanmış birbirine geçmeli plastik şekiller; yapıştırıcı, mıknatıs, klips gibi sabitleyici kullanmadan, tamamen el becerisi ile birbirine geçirilerek oluşturulur. Hayallerinizi ve el becerilerinizi keşfetmek için mükemmel bir materyaldir.

Oyunun Kazanımları:

Eğlenceli Şekiller özellikle çocukların zihinsel gelişmelerine katkı sağlayıp çocukların el becerilerini artırır. Eğlenceli Şekiller çocukların hayal gücü gelişimini destekler. Dengeyi, koordinasyon becerilerini ve yaratıcılığı geliştirir. Uyumu, arkadaşlık ilişkilerini ve birlikte çalışma becerilerini güçlendirir. Psikomotor ve analitik becerileri geliştirir.

Kutu içeriği: 200 parça plastik şekil.

Yaş: +5 yaş üzeri çocukların oynaması için uygundur.

Oyuncu sayısı: 1 ve üzeri

 

Benzer Ürünler