BÜYÜK EKİM İNDİRİMLERİ BAŞLADI. İNDİRİM KODU: EKİM20
Ahsen
Satış Destek
Ahsen
Merhaba 👋
Sipariş için
yardımcı olmamızı ister misiniz?
10:26
Whatsapp Destek Hattı

WeyKick 2-6 Oyunculu Buz Hokey Oyunu

2,300.00

.

WeyKick futbolun büyük başarısından sonra yeni kuşak hokey oyunlarını beğenilerinize sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Yeni bir ürün olarak da buz hokey sahasını öneriyoruz.

Doğal olarak buz hokeyi oyuncuları futbol sahasında da kullanılabilir. Bunun terside geçerlidir. 
Yeni mıknatıs sistemimiz oyuncular kayarken ek olarak dönmeyede izin verir. Disk bir hava yastığı varmışçasına buz üzerinde sessizce süzülür.

 

Kolay olduğu kadar dahice ...

WeyKick ürünleri yalnız çocuklar için değil tüm ailenin büyük bir zevkle paylaşacağı, öğrenmesi ve oynaması kolay olduğu kadar çok eğlenceli oyunlardır. Bu nedenle İsviçre St. Gallen Oyuncak Fuarında ziyaretçiler tarafından en iyi aile oyunu seçilerek ödüllendirilmiştir.

 

Almanya dan ithal edilen WeyKick ürünleri yalnız çocuklar için değil tüm ailenin büyük bir zevkle paylaşacağı, öğrenmesi ve oynaması son derece kolay sıradışı ürünlerdir.

Herşey mümkün:

Direk şut, kenarlara çarptırmak, savunma yapmak, kontra atak, duvar pası – bunların hepsi manyetik güç ile yapılır!
Oyun oynarken el ve göz koordinasyonu, eli kullanma becerisi ve alan kavramı da kendiliğinden öğrenilir. Bu yüzden WeyKick Pedagoglar ve Terapistler tarafından da çok seviliyor.

WeyKick futbol un büyük başarısından sonra yeni bir ürün olarak da buz hokey sahasını öneriyoruz. Doğal olarak buz hokeyi oyuncuları futbol sahasında da kullanılabilir. Bunun terside geçerlidir. Yeni mıknatıs sistemimiz oyuncular kayarken ek olarak dönmeyede izin verir. Disk bir hava yastığı varmışçasına süzülür.

Yalnızca isteğe bağlı ek oyuncu setleri satın alarak futbol oyuncuları buz hokey sahasında veya buz hokeyi oyuncuları da futbol sahasında da kullanılabilir.

Benzer Ürünler