Müşteri Temsilcisi
Tuğba
Müşteri Temsilcisi

Merhaba ben Tuğba. WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

09:01
Whatsapp Destek Hattı
Son
41 adet
kaldı

7 Yaş Grubu

%55
indirim
439.00 199.00

ÇOCUK AKADEMİ 7 YAŞ DİKKAT SETİ

Çocuk Akademi 7 yaş Dikkat Seti çocuklar için Uzman Psikolog ve Çocuk gelişimci eşliğinde, 7-8 yaş aralığındaki çocukların algı durumlarına uygun şekilde özenle tasarlanmıştır.

.

0
:
0
:
0

İçerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda

ÇOCUK AKADEMİ 7 YAŞ DİKKAT SETİ

 

Çocuk Akademi 7 yaş Dikkat Seti çocuklar için Uzman Psikolog ve Çocuk gelişimci eşliğinde, 7-8 yaş aralığındaki çocukların algı durumlarına uygun şekilde özenle tasarlanmıştır.

Kitaplardaki egzersizlerin tümü uzmanlar tarafından geliştirilen taşlı sistemle oynanmaktadır. 5 adet egzersiz kitabının her biri 32 sayfadır ve her bir kitapta 15‘er adet konularına göre ayrılmış dikkat etkinlikleri mevcuttur. Toplamda 160 sayfadan oluşan Çocuk Akademi 7 Yaş Dikkat Seti içerisinde 75 adet her biri en az 16 farklı adım egzersiz bulunmaktadır. Türkçe-İngilizce  çift dil olarak tasarlanmıştır.

21 farklı konseptte etkinlik barındıran Çocuk Akademi 7 Yaş Dikkat Seti aynı zamanda her etkinliğin içerisinde Kazanımlar, Görev ve Akademi bölümleri ile ailelere bu setin çocuklara neler öğretebileceği hakkında bilgiler vermektedir.

Çocuk Akademi 7 Yaş  Dikkat  Seti Kitap Listesi

  1. Düşünme Egzersizleri
  2. Görsel Kavrama Yetenekleri
  3. Konsantrasyon Geliştirme
  4. Temel Matematik
  5. Oku ve Anla

 

Çocuk Akademi Dikkat Setleri 2-8 yaş arası çocuklar için harika bir etkinlik saatinin mimarı olmaktadır. Farklı konseptlerle hazırlanan, çocuğun zihinsel, fiziksel, duygusal gelişimini destekleyici alıştırma ve faaliyetler sayesinde ona eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşatabilirsiniz. Ayrıca bu eğitici setler üzerinde onunla beraber çalışarak oyun saatlerini daha verimli hale getirebilir, birlikte kaliteli zamanlara imza atabilir, çocuğunuzla aranızdaki duygusal bağı güçlendirebilirsiniz.

 

ÇOCUK AKADEMİ 7 YAŞ ETKİNLİK SETİ

Çocuk Akademi 7 Yaş Etkinlik Seti 3 kitap toplam 216 sayfadan oluşur. Bu kitaplar MEB 2. Sınıf müfredat konularına ekolarak yeni nesil soru tarzı ile bilişsel işlevleri desteklemektedir. Set içerisinde Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, kodlama,yazım kuralları, bulmaca, uzamsal ilişkiler, örüntü, görsel dikkat, mantık yürütme, testçözme gibi kırk çeşit etkinlik bulunmaktadır. Karekod sistemi ile tüm etkinliklerin cevap anahtarıgörüntülenebilmektedir. Uzman Psikolog ve Çocuk Gelişimci eşliğinde tasarlananbu set özgün çizim ve görselleri ile çocuğunuzun hem eğlenmesi hem deöğrenirken tüm gelişim alanlarının desteklenmesi amaçlanmıştır.

 

KAREKOD SİSTEMİ İLE CEVAP ANAHTARI

Benzer Ürünler