Müşteri Temsilcisi j
Tuğba
Müşteri Temsilcisi j

Merhaba ben Tuğba. WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

22:17
Whatsapp Destek Hattı

Çocuk Akademi 2 Yaş Grubu ve Şimdi Konuşma Vakti

%9
indirim
428.00 389.00

İLKADIM ÇOCUK AKADEMİ 2 YAŞ DİKKAT SETİ

Çocuk Akademi 2 Yaş Etkinlik seti

ŞİMDİ KONUŞMA VAKTİ SETİ

.

0
:
0
:
0

İçerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda

 

İLKADIM ÇOCUK AKADEMİ 2 YAŞ DİKKAT SETİ

İlkadım 2 Yaş Dikkat Seti 24-36  ay arasındaki çocuklar için   Uzman Çocuk Psikoloğu ve Çocuk Gelişimciler eşliğinde özenle tasarlanmıştır.

 İlkadım 2 Yaş dikkat seti içerisinde 32’şer sayfadan oluşan 5 adet kitap  ve her kitabın içerisinde 13 adet etkinlik ve her kitap sonunda bir hikaye bulunmaktadır.  Türkçe-İngilizce çift dil olarak hazırlanmıştır.

 

Çocuk Akademi 2 Yaş Etkinlik seti

Çocuk Akademi 2 Yaş Etkinlik 3 kitap  toplam 240 sayfadan oluşan oluşur. Bu kitaplar MEB okulöncesi kazanımlarına ek olarak temel yaşam becerilerini sağlayan bilişsel işlevleri desteklemek amacı ile tasarlanmıştır.

 

 

ŞİMDİ KONUŞMA VAKTİ SETİ

 

Çocuk Akademi Şimdi Konuşma Vakti Seti 12-36 ay arasındaki çocuklar için Uzman Çocuk Psikoloğu ve Çocuk Gelişimci eşliğinde özenle tasarlanmıştır

 

-Şimdi Konuşma Vakti-İlk Sesler

 

-Şimdi Konuşma Vakti-İlk Kelimeler

 

-Şimdi Konuşma Vakti-İlk Cümleler   şeklinde 3 kitap yer almaktadır.

 

Her kitap 40 sayfa etkinlik içermektedir.   Bu etkinlikler Millî Eğitim Bakanlığı 0-36 ay çocuklar için eğitim programı doğrultusunda çocukların dil becerisini destekleyici şekilde hazırlanmıştır.

 

Set içerisinde aile, duyu organları, hayvanlar, meyveler, sebzeler, giysiler, renkler, taşıtlar, meslekler, eylemler, zaman, zıt kavramlar gibi birçok konu ele alınmıştır. Bu konular bilmece, tekerleme, ses kartları, 5N1K, hikâye, eşleştirme, kes yapıştır, boyama gibi çeşitli etkinlikler ile eğlenceli hale getirilmiştir. 

 

Bebeklerin konuşma sürecinde zengin uyaranlı çevrenin sağlanması gerekmektedir. Resimli kitaplar, dil gelişimini destekleyecek zengin uyaranlara sahiptir. Bu kitaptaki etkinlikleri bebeğiniz ile yaparken onun düzgün konuşmasına, duygu ve düşüncelerini net şekilde ifade etmesine, sözcük dağarcığını geliştirmesine ve sesleri, sözcükleri doğru telaffuz etmesine yardımcı olursunuz.   Aynı zamanda çocuklar Türkçeyi daha düzgün kullanmayı öğrenir, algı ve dikkat becerilerini de bu kitaplar sayesinde geliştirirler.

Benzer Ürünler