Müşteri Temsilcisi
Tuğba
Müşteri Temsilcisi

Merhaba ben Tuğba. WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

06:59
Whatsapp Destek Hattı

Çocuk Akademi Şimdi Konuşma Vakti Seti

%43
indirim
279.00 159.00

Şimdi Konuşma Vakti-İlk Sesler

Şimdi Konuşma Vakti-İlk Kelimeler

Şimdi Konuşma Vakti-İlk Cümleler

.

0
:
0
:
0

İçerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda

ŞİMDİ KONUŞMA VAKTİ SETİ

Çocuk Akademi Şimdi Konuşma Vakti Seti 12-36 ay arasındaki çocuklar için Uzman Çocuk Psikoloğu ve Çocuk Gelişimci eşliğinde özenle tasarlanmıştır.

Set içerisinde sırasıyla:

-Şimdi Konuşma Vakti-İlk Sesler

-Şimdi Konuşma Vakti-İlk Kelimeler

-Şimdi Konuşma Vakti-İlk Cümleler şeklinde 3 kitap yer almaktadır.

Her kitap 40 sayfa etkinlik içermektedir. Bu etkinlikler Millî Eğitim Bakanlığı 0-36 ay çocuklar için eğitim programı doğrultusunda çocukların dil becerisini destekleyici şekilde hazırlanmıştır.

Set içerisinde aile, duyu organları, hayvanlar, meyveler, sebzeler, giysiler, renkler, taşıtlar, meslekler, eylemler, zaman, zıt kavramlar gibi birçok konu ele alınmıştır. Bu konular bilmece, tekerleme, ses kartları, 5N1K, hikâye, eşleştirme, kes yapıştır, boyama gibi çeşitli etkinlikler ile eğlenceli hale getirilmiştir. 

Bebeklerin konuşma sürecinde zengin uyaranlı çevrenin sağlanması gerekmektedir. Resimli kitaplar, dil gelişimini destekleyecek zengin uyaranlara sahiptir. Bu kitaptaki etkinlikleri bebeğiniz ile yaparken onun düzgün konuşmasına, duygu ve düşüncelerini net şekilde ifade etmesine, sözcük dağarcığını geliştirmesine ve sesleri, sözcükleri doğru telaffuz etmesine yardımcı olursunuz. Aynı zamanda çocuklar Türkçeyi daha düzgün kullanmayı öğrenir, algı ve dikkat becerilerini de bu kitaplar sayesinde geliştirirler.

Benzer Ürünler